Collection: Body
-
Angelica & Lavender Nourishing Body Lotion
Regular price $1.05 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.05 USD -
Bamboo & Sisal Nail Brush
Regular price $5.55 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.55 USD -
Bamboo Hair Comb
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.50 USD -
Bamboo Paddle Hair Brush
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.99 USD -
Bamboo Toilet Paper Roll
Regular price From $1.80 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.80 USD -
Calendula Body Oil Prefill
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
Calendula Body Oil Refill
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Citrus Sugar Scrub (Prefilled Jar)
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Citrus Sugar Scrub Bulk
Regular price $1.80 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.80 USD -
Dental Floss - Charcoal Mint
Regular price $6.66 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.66 USD -
Deodorant Cream Prefilled Jar
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Deodorant Sensitive Fragrance-Free
Regular price $11.82 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.82 USD -
Dish Soap by Rustic Strength
Regular price From $0.27 USDRegular priceUnit price / perSale price From $0.27 USD -
Fixer Shampoo & Conditioner Bar Travel Set - repairing for weak & damaged dry hair
Regular price $36.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $36.00 USD -
Hair Dust- Herbal Dry Shampoo
Regular price $10.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.50 USD -
Sold outHiBAR Deodorant Bergamot + Cedar
Regular price $12.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.60 USDSold out -
HiBAR Deodorant Lavender + Jasmine
Regular price $12.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.60 USD -
Insect Repellent Stick
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Loofah Face Scrub
Regular price $5.55 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.55 USD